Намет Ferrino Lightent 3 Pro
Відео 1Фото 11 |
Ferrino Lightent 3 Pro
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.75 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Lightent 3 Pro
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino Light 3 Pro Namiot gładki 026732 | 1 171 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Lightent 3 Pro Szary | 1 540 zł |
Ferrino Ferrino Lightent 3 Pro Grey Namiot Grey 92173LOGR | 1 019 zł |
Namiot trzyosobowy FERRINO Lightent 3 Pro, Szary | 1 849 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Ferrino Lightent 3 Pro olive/green | WYSYŁKA | 1 199 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →