Намет Ferrino Sling 2
Відео 1Фото 6 |
Ferrino Sling 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:1.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Sling 2
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ferrino sling 2 namiot 99108NBB kolor niebieski namiot 3 sezony dwa miejsc | 898 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Sling 2 blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 855 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Ferrino Sling 2 brown | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 855 zł |
Ultralekki namiot Ferrino Sling 2 Kolor: beżowy | 1 044 zł |
Ferrino Sling 2 Tent Beżowy 2 Places | 890 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ferrino Sling 2
Ціни на Ferrino Sling 2 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Sling 1 | від 655 zł | 7 пропозицій | ||
Ferrino Sling 2 | від 778 zł | 12 пропозицій | ||
Ferrino Sling 3 | від 998 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →