Намет Ferrino Meteora 5
Відео 3Фото 4 |
Ferrino Meteora 5
4 -місний
9.4 кг
5 -місний 12.8 кг
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:12.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Meteora 5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PalapinÄ Ferrino Meteora 5 91154HMM | 2 119 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Meteora 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 | 2 609 zł |
Namiot pięcioosobowy FERRINO Meteora 5, Czerwony | 2 509 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Meteora 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 | 2 609 zł |
Namiot Ferrino Meteora 5 Kolor: czerwony | 2 207 zł |
Відеоогляди
Модификації Ferrino Meteora 5
Ціни на Ferrino Meteora 5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Meteora 4 | від 1 377 zł | 5 пропозицій | ||
Ferrino Meteora 5 | від 2 119 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →