Namiot Ferrino Meteora 5
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Ferrino Meteora 5
4 -osobowe
9.4 kg
5 -osobowe 12.8 kg
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:12.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Meteora 5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PalapinÄ Ferrino Meteora 5 91154HMM | 1 876 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Meteora 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 | 2 609 zł |
Namiot pięcioosobowy FERRINO Meteora 5, Czerwony | 2 509 zł |
Namiot kempingowy 5-osobowy Ferrino Meteora 5 petrol | WYSYŁKA W 24H | 30 | 2 609 zł |
Namiot Ferrino Meteora 5 Kolor: czerwony | 2 207 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Meteora 5
Ceny na Ferrino Meteora 5 |
---|---|---|---|---|
Ferrino Meteora 4 | od 1 452 zł | 5 oferty | ||
Ferrino Meteora 5 | od 1 876 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →