Намет Ferrino Force 2 (925738)
Відео 1Фото 6 |
Ferrino Force 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.7 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Ferrino Force 2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Force 2 - Namiot 91135LIIFR | 1 267 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Force 2 Zielony | 1 640 zł |
Ferrino Ferrino Force 2 Olive Namiot Green 91135HOOFR | 1 479 zł |
Ultralekki namiot dwuosobowy FERRINO Force 2 , Zielony | 1 969 zł |
Namiot Lite FERRINO Force 2 green | 1 640 zł |
Ferrino Force 2p Tent Zielony 2 Places | 1 254 zł |
Ferrino 91135HOOFR1SIZ Namiot Captain Force 2 FR Olive Green Dorośli Unise | 1 311 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →