Namiot Ferrino Force 2 (925738)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Ferrino Force 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Force 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Force 2 - Namiot 91135LIIFR | 1 267 zł |
Namiot turystyczny Ferrino Force 2 Zielony | 1 640 zł |
Ferrino Ferrino Force 2 Olive Namiot Green 91135HOOFR | 1 479 zł |
Ultralekki namiot dwuosobowy FERRINO Force 2 , Zielony | 1 969 zł |
Namiot Lite FERRINO Force 2 green | 1 640 zł |
Ferrino Force 2p Tent Zielony 2 Places | 1 254 zł |
Ferrino 91135HOOFR1SIZ Namiot Captain Force 2 FR Olive Green Dorośli Unise | 1 311 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →