Namiot MSR Elixir 2
Wideo 48Zdjęcia 10 |
MSR Elixir 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:nylon
Waga:2.64 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup MSR Elixir 2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSR Namiot turystyczny Elixir 2 zielony 10331 greenSystem wolnostojący z kolorowymi prętami, klipsami i siatką dla szybkiej, łatwej instalacji
Dwa duże drzwi StayDry i dwa wej... więcejścia
Dużo miejsca w obszarze głowy dzięki unikalnej geometrii pręta
maksymalna powierzchnia na trzy sąsiednie maty
Siatka i solidna ściana namiotu zapewniają wentylację, ciepło i prywatność Amazon.plZłóż skargę | 1 481 zł |
Namiot dwuosobowy MSR ELIXIR 2 grey - ONE SIZELekki i funkcjonalny namiot MSR Elixir 2 dla dwójki wędrowców, zaprojektowany do długodystansowy E-horyzont.plZłóż skargę | 1 700 zł |
MSR MSR Elixir 2 Backpacking Tent Green/Red Namiot Green 10331To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Dodatk Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 799 zł |
Namiot dwuosobowy MSR Elixir 2 2 osoby | 1 580 zł |
Namiot dwuosobowy MSR Elixir 2 | 1 580 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Udoskonalony w 2018: Namiot MSR Elixir
18 maja 20181 399 przegląd
WIN an MSR Elixir 2 Tent! *NOW CLOSED*
30 lipca 20217 073 przegląd
UK Moorland Wild Camping in the MSR Elixir 2 Tent in wind, rain and sun !
21 maja 20229 363 przegląd
SOLO HEAVY RAIN CAMPING | A Wet Camp In A Warm Tent! | MSR ELIXIR 1
28 lutego 20235 779 przegląd
Norfolk winter coastal camp | Wild camping UK | MSR Elixir 2
6 grudnia 20203 939 przegląd
MSR Elixir 1 Dome Tent Review over 10 Nights
28 lipca 20238 447 przegląd
Winter Camp In A Forest | MSR Elixir 1 Camp!
28 stycznia 20222 340 przegląd
The MSR ELIXIR 1 tent first use | Kilpatrick hills solo wildcamp
23 stycznia 20222 457 przegląd
Wild Camp Testing The MSR Elixir 1 & Major Craphat Moment
1 maja 20234 120 przegląd
Solo Camping under the Stars at sunset | MSR Elixir 2
14 czerwca 2023884 przegląd
Collab with Londoner Outdoors | MSR Elixir 2 | Thermarest Neoair | Wild camping UK
23 sierpnia 2021874 przegląd
Brecon Beacons (Black Mountains) Wild Camp in the MSR Elixir 1 tent - Wild Camping UK
18 czerwca 20211 032 przegląd
River Bank Wild Camp Msr Elixir 2
12 września 2021797 przegląd
Wild Camping By The River Avon ,Open Fire Cooking, Msr Elixir 2 .
21 listopada 2020575 przegląd
Wild Camping By the River in the Rain Msr Elixir 2
8 października 2021757 przegląd
NOT ANOTHER REVIEW - MSR ELIXIR 1 - First impressions! - And Puppy outdoors training
26 września 2023228 przegląd
ENTER MSR ELIXIR 1 - MY FIRST OVERNIGHTER IN A TENT
2 października 2023162 przegląd
Local Solo Wild Camp In The Snow | MSR Elixir 1 | Christmas Dinner Fried Rice FAIL
30 grudnia 20204 212 przegląd
Rambling on Rambler - Wild Camp Kinder Scout - MSR Elixir 1
23 maja 2021505 przegląd
Thru-hike Europe, 800km, week 8. Pitching MSR Elixir 1 & crossing the border to Italy.
11 czerwca 2021588 przegląd
Solo Wild Camp | MSR Elixir 1 by a Woodland Stream | 25 Mile Local Hike & Microadventure
25 września 20213 568 przegląd
Solo Wild Camp | MSR Elixir 1 by a Woodland Stream | 25 Mile Local Hike & Microadventure
25 września 20213 564 przegląd
MSR Elixir 1 First Impressions | Camping In RAIN!
4 listopada 202116 918 przegląd
Angle Tarn | Wild Camp | MSR Elixir 2 | Lake District
19 kwietnia 20221 345 przegląd
MSR Elixir 1 tried and tested #msrgear #wildcamping #getoutside
11 września 20221 839 przegląd
Msr elixir 2
28 marca 2020488 przegląd
MSR Elixir 1, Wild Camp, Storm Eunice (Full video)
22 lutego 2022385 przegląd
MSR Elixir 2 setup outer first | wild camping UK | camping tent
27 marca 202113 391 przegląd
GEAR TALK MSR Elixir 2 Tent review
11 lipca 20202 775 przegląd
MSR Elixir 1 Liveability Review - 14 hours in a tent - winter wild camp with 40 mph winds
4 grudnia 202111 225 przegląd
Loving my new tent! (MSR Elixir 2) | camping tent
16 grudnia 202023 447 przegląd
Wild Camping, Mourne Mountains, Slieve Loughshannagh Summit Camp in MSR Elixir 1
8 października 2021401 przegląd
Solo Bikepacking WIld Camp Msr Elixir 2 and Unigear 3x3 Tarp
10 lipca 20202 206 przegląd
Solo Winter Wild Camping in a Forest | MSR Elixir 1 Tent | North Yorkshire Moors - England
23 stycznia 20223 687 przegląd
MSR Elixir 1 Tent - Pitching demo and first wild camp review
3 lipca 202115 581 przegląd
MSR Elixir 1 Wild Camping In HEAVY RAIN! | A Stormy Camp!
12 listopada 202031 654 przegląd
EXTREME WIND WILD CAMP - Naturehike Cloud Up 2 & MSR Elixir 1
24 marca 201926 824 przegląd
MSR Elixir 2 Tent Review solo wild camp with hill top steak and fry up.
19 kwietnia 202210 960 przegląd
MSR Elixir 1 Review
24 października 20217 698 przegląd
EXTREME WIND WILD CAMP - Naturehike Cloud Up 2 & MSR Elixir 1
24 marca 201926 763 przegląd
#21 Arran Coastal Way with MSR Elixir 2
17 lipca 20165 658 przegląd
MSR ELIXIR 2-PERSON BACKPACKING TENT First Impressions Review|Highest quality affordable tent ever?!
23 maja 202038 135 przegląd
#123 Vango Torridon 200 - Better Than The MSR Elixir 2 ?
13 sierpnia 201925 498 przegląd
Inside Look: MSR Elixir 2 Tent
11 grudnia 201938 858 przegląd
MSR Elixir 1 REVIEW | solo camping tent
10 maja 201925 382 przegląd
MSR Elixir 1 3-Season Backpacking Tent (with Footprint)
23 sierpnia 201859 966 przegląd
MSR Elixir 2 - 6 months on durability review
3 maja 201820 391 przegląd
MSR Elixir 2 3-Season Backpacking Tent with Footprint
11 maja 201882 140 przegląd
Modyfikacje MSR Elixir 2
Ceny na MSR Elixir 2 |
---|---|---|---|---|
MSR Elixir 1 | od 988 zł | 7 oferty | ||
MSR Elixir 2 | od 1 411 zł | 13 oferty | ||
MSR Elixir 3 | od 1 680 zł | 13 oferty | ||
MSR Elixir 4 | od 1 942 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 399 zł
trekkingowy, 2-osobowy, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 224x137x107 cm, 2.17 kg
od 1 254 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 130x210x110 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 230x210x110 cm, 2.7 kg
od 1 877 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 160x220x115 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 320x220x123 cm, 3 kg
od 1 485 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x160x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 280x2100x110 cm, 2.35 kg
od 1 149 zł
trekkingowy, 2-osobowy, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 224x137x104 cm, 2.2 kg
od 1 731 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 220x125x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 225x250x110 cm, 2 kg
od 985 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 180x210x118 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 290x220x125 cm, 3.2 kg
od 1 399 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 195x110x100 cm, stelaż aluminiowy, HUB, 2 przedsionki, 205x120x105 cm, 2.05 kg
od 1 535 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 135x220x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, wzmocnione narożniki, 315x230x105 cm, 2.5 kg
od 1 366 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 140x225x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 290x245x110 cm, 3.3 kg
od 1 226 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 165x235x105 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 315x245x115 cm, 3.5 kg
od 1 259 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 220x118x100 cm, stelaż aluminiowy, 2 przedsionki, 220x218x100 cm, 2.35 kg