Намет MSR Hubba NX 2 (06204)
Відео 23Фото 16 |
Відносно легкий (1.72 кг) трекінговий намет на двох від торгової марки MSR — це розв'язання класу. Модель відрізняється наявністю алюмінієвого каркаса з двома дугами товщиною 9.3 мм (один основний елемент з розгалуженнями біля основи + допоміжна укорочена дуга). Ще одна фішка - сітчастий внутрішній тент, який можна використовувати без зовнішнього шару і в ясну погоду милуватися під час ночівлі зоряним небом.
Намет MSR Hubba NX 2 отримав продуману спальну зону з розмірами по підлозі 127x213 см і метровою висотою стелі. По ширині на одного припадає близько 63 см, плюс у кожного є свій вхід і тамбур довжиною 76 см, що додає зручності і дозволить розмістити рюкзак і верхній одяг поза самої спальні. На окрему згадку також заслуговує наявність москітних сіток, що закривають D-подібні двері, внутрішніх кишень, а також системи вентиляції з двома віконками та вітровими клапанами. Зовнішній тент і дно зроблені з нейлону, яка має не найбільші параметри водонепроникності (відповідно 1200 і 3000 мм водного стовпа), а значить найкраще використовувати модель у переважно суху погоду. Також зазначимо, що виріб у чохлі досить компактний (46x15x15 см), так що в рюкзаку «забере» близько 10 літрів простору.
Купити MSR Hubba NX 2
Усі ціни 6 →DvivietÄ palapinÄ MSR Hubba Hubba NX - Žalia 0040818062043 | 2 223 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX green - ONE SIZE | 2 400 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX 2 osoby | 2 517 zł |
MSR MSR Hubba Hubba NX 2-Person Backpacking Tent Green Namiot Green 06204 | 2 252 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX Szary | 2 397 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX Zielony | 2 397 zł |
Модификації MSR Hubba NX 2
Ціни на MSR Hubba NX 2 |
---|---|---|---|---|
MSR Hubba NX | від 2 061 zł | 14 пропозицій | ||
MSR Hubba NX 2 | від 2 223 zł | 6 пропозицій |