Namiot MSR Hubba NX 2 (06204)
Wideo 23Zdjęcia 16 |
Stosunkowo lekki (1,72 kg) namiot trekkingowy dla dwojga marki MSR to rozwiązanie zaawansowanej klasy. Model wyróżnia się aluminiową ramą z dwoma łukami o grubości 9,3 mm (jeden główny element z odgałęzieniami u podstawy + pomocniczy skrócony łuk). Kolejną cechą jest markiza wewnętrzna z siatki, której można używać bez warstwy zewnętrznej i przy dobrej pogodzie podziwiać rozgwieżdżone niebo podczas nocy.
Namiot MSR Hubba NX 2 posiada przemyślaną część sypialną o wymiarach podłogi 127x213 cm i metrowym suficie. Szerokość na osobę wynosi około 63 cm, dodatkowo każda posiada własne wejście i przedsionek o długości 76 cm, co zwiększa wygodę i pozwala na umieszczenie plecaka i odzieży wierzchniej poza samą sypialnią. Na szczególną uwagę zasługuje obecność moskitier zakrywających drzwi w kształcie litery D, kieszeni wewnętrznych, a także system wentylacji z dwoma oknami i klapami przeciwwiatrowymi. Markiza zewnętrzna i spód wykonane są z nylonu, który nie posiada imponujących parametrów wodoodporności (odpowiednio 1200 i 3000 mm słupa wody), dlatego najlepiej używać modelu w przeważnie suchą pogodę. Zaznaczamy również, że produkt w etui jest dość kompaktowy (46x15x15 cm), więc zajmie około 10 litrów miejsca w plecaku.
Kup MSR Hubba NX 2
Wszystkie ceny 6 →DvivietÄ palapinÄ MSR Hubba Hubba NX - Žalia 0040818062043 | 2 223 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX green - ONE SIZE | 2 400 zł |
MSR MSR Hubba Hubba NX 2-Person Backpacking Tent Green Namiot Green 06204 | 2 809 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX 2 osoby | 2 517 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX Szary | 2 397 zł |
Namiot dwuosobowy MSR HUBBA HUBBA NX Zielony | 2 397 zł |
Modyfikacje MSR Hubba NX 2
Ceny na MSR Hubba NX 2 |
---|---|---|---|---|
MSR Hubba NX | od 2 061 zł | 14 oferty | ||
MSR Hubba NX 2 | od 2 223 zł | 6 oferty |