Намет Mountain Hardwear Aspect 2 (1830101-063-O/S)
Відео 6Фото 9 |
Mountain Hardwear Aspect 2
2 -місний
1.5 кг
3 -місний 1.9 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:1.53 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Mountain Hardwear Aspect 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mountain Hardwear Aspect 2 namiot szary dla 2 os b 1830101-063-O/S | 2 621 zł |
Mountain Hardwear Aspect 2p Tent Szary 2 Places | 2 975 zł |
Mountain Hardwear Aspect 2 Footprint Niebieski | 281 zł |
Відеоогляди
Модификації Mountain Hardwear Aspect 2
Ціни на Mountain Hardwear Aspect 2 |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Aspect 2 | від 2 621 zł | 3 пропозиції | ||
Mountain Hardwear Aspect 3 | від 2 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →