Namiot Mountain Hardwear Aspect 2 (1830101-063-O/S)
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Mountain Hardwear Aspect 2
2 -osobowe
1.5 kg
3 -osobowe 1.9 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:nylon
Materiał podłogi:nylon
Waga:1.53 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Mountain Hardwear Aspect 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mountain Hardwear Aspect 2 namiot szary dla 2 os b 1830101-063-O/S | 2 621 zł |
Mountain Hardwear Aspect 2p Tent Szary 2 Places | 2 975 zł |
Mountain Hardwear Aspect 2 Footprint Niebieski | 281 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Mountain Hardwear Aspect 2
Ceny na Mountain Hardwear Aspect 2 |
---|---|---|---|---|
Mountain Hardwear Aspect 2 | od 2 621 zł | 3 oferty | ||
Mountain Hardwear Aspect 3 | od 2 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →