Кружка-термос Kambukka Etna 0.5 L 0.5 л
Відео 1Фото 27 |
Kambukka Etna 0.5 L |
|
Термокухоль на 500 мл від торгової марки Kambukka — це аксесуар для зайнятих людей, який дозволить пити улюблені напої, будь-де: в автомобілі чи громадському транспорті, на роботі чи навчанні, просто під час міських прогулянок. Брати з собою модель рекомендується і в кав'ярні, адже тут виріб замінить одноразові стаканчики та підтвердить вашу турботу про екологію. Кухоль-термос Kambukka Etna 0.5 L передбачає вакуумну двостінну конструкцію: за зовнішньою стінкою знаходиться прошарок без повітря, а вже слідом розташовується сталева колба (зроблена з харчової нержавіючої сталі).
Заявлено, що холод усередині може зберігатися до 18 годин, а тепло – не менше 9 годин, чого зазвичай достатньо при повсякденному застосуванні. Ще одна фішка виробів лінійки Etna – це фірмова кришка «3 в 1» із системою легкого очищення Snapclean. Ця деталь зроблена розбірною і може бути розміщена в посудомийній машині для автоматизації догляду. Також на кришці є 3-позиційний перемикач, який забезпечує блокування у закритому положенні, відкриття отвору поїльної системи та можливість повного відкручування (перетворення моделі на склянку). Окремо варто сказати про невелику вагу (321 грам) та компактність (діаметр корпусу 71 мм), а також наявність у продажу різних колірних варіацій гуртка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kambukka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kambukka.
Купити Kambukka Etna 0.5 L 0.5 л
Усі ціни 119 →Kambukka Etna kubek do kawy i herbaty - 500 ml - Tribal Shibori - pokrywka | 129 zł |
Kubek termiczny Kambukka Etna Uncertain Grey 500 ml (17oz) szary DO-KW-POJ | 130 zł |
Kubek termiczny KAMBUKKA Etna Brązowy | 129 zł |
Kambukka kubek termiczny Etna 500ml - Daydream Madras | 145 zł |