Namiot Ferrino Lightent 3 Pro
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Ferrino Lightent 3 Pro
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.75 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Ferrino Lightent 3 Pro
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ferrino Light 3 Pro Namiot gładki 026732 | 1 171 zł |
Namiot trzyosobowy FERRINO Lightent 3 Pro, Szary | 1 849 zł |
Ferrino Ferrino Lightent 3 Pro Grey Namiot Grey 92173LOGR | 1 029 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Ferrino Lightent 3 Pro olive/green | WYSYŁKA | 1 529 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Ferrino Lightent 3 Pro olive/green | WYSYŁKA | 1 529 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →