Namiot Marmot Tungsten 3P
Zdjęcia 15 |
Marmot Tungsten 3P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.7 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Marmot Tungsten 3P
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Tungsten 3P Tent Namiot Unisex Dorosły Foliage/Dark Azure Jeden roz | 1 433 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Marmot Tungsten 3P solar/red sun | WYSYŁKA W | 1 364 zł |
Namiot trekkingowy 3-osobowy Marmot Tungsten 3P solar/red sun | 1 364 zł |
Marmot Tungsten 3 Tent Pomarańczowy 3 Places | 1 557 zł |
Marmot Tungsten 3P Tent Namiot Unisex Dorosły Słoneczny/Czerwone Słońce Je | 1 433 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Marmot Tungsten 3P
Ceny na Marmot Tungsten 3P |
---|---|---|---|---|
Marmot Tungsten 1P | od 1 000 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 2P | od 1 149 zł | 4 oferty | ||
Marmot Tungsten 3P | od 1 329 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →