Namiot Marmot Vapor 3P (MRT 900817.4190)
Marmot Vapor 3P
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:3.02 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Marmot Vapor 3P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marmot Vapor 3P Namiot Namiot Unisex Dorosły Foliage Rozmiar Uniwersalny M | 2 133 zł |
Namiot kempingowy 3-osobowy Marmot Vapor 3P foliage | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 1 859 zł |
Marmot Vapor 3 Tent Zielony 3 Places | 1 663 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →