Namiot Marmot Vapor 2P (MRT 900816.4190)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Dwuosobowy namiot trekkingowy marki Marmot można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań rynkowych. Model jest dość lekki (2,17 kg), co może zainteresować miłośników pieszych i rowerowych wycieczek bez dodatkowego obciążenia w plecaku. Producent zaleca produkt na trzy sezony użytkowania – wiosnę, lato i jesień, a ze względu na stosunkowo niską wodoodporność markizy i spodu (odpowiednio 1500 mm i 2000 mm słupa wody) zabudowa tymczasowa powinna być stosowana głównie w sucha pogoda.
Namiot Marmot Vapor 2P posiada dość wytrzymały stelaż aluminiowy - łuki o średnicy 9,5 mm (dwa główne + jeden dodatkowy - skrócony, przeznaczony do tworzenia przestrzeni w przedsionkach). Zaletą są dwa wejścia - po jednym dla każdego turysty (plus ta funkcja pozwala na skuteczną wentylację krzyżową). Jest też kilka przedsionków, w których z pewnością znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na plecak, odzież wierzchnią i inne rzeczy. Do bonusów wyposażenia modelu zaliczają się wzmocnione wielowarstwowe narożniki, okienka wentylacyjne, a także obecność moskitier, wewnętrznych kieszeni i pętelek do zawieszenia latarni.
Kup Marmot Vapor 2P
Marmot Vapor 2P Namiot Namiot Unisex Dorosły Foliage Rozmiar Uniwersalny M | 1 919 zł |
Namiot trekkingowy 2-osobowy Marmot Vapor 2P foliage | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 399 zł |
Marmot Vapor 2 Tent Zielony 2 Places | 1 484 zł |