Намет High Peak Minipack 2
Фото 4 |
High Peak Minipack 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:1.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Minipack 2
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak Unisex Minipack Namiot Niebieski/Szary dla 2 Osób 10155 | 192 zł |
HIGH PEAK Namiot 2-osobowy, mini opakowanie | 190 zł |
Namiot High Peak Minipack 2 niebieski 10155 | 215 zł |
Namiot turystyczny High Peak Minipack 2 | 192 zł |
Namiot High Peak Minipack 2 niebieski 10155 2 osoby | 202 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →