Намет High Peak Campo 2 (923765)
High Peak Campo 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:1.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Campo 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak Campo 2 namiot samorozkładający się namiot dla 2 osób namiot fes | 358 zł |
Namiot turystyczny High Peak Campo 2 zielony | 365 zł |
High Peak, Namiot, Campo, 10106 | 395 zł |
High Peak Campo 2 Pop Up namiot festiwalowy dla 2 osób z podstawą wanny su | 265 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →