Namiot High Peak Campo 2 (923765)
High Peak Campo 2
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:2
Sezon:lato
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:1.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Campo 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Campo 2 namiot samorozkładający się namiot dla 2 osób namiot fes | 358 zł |
Namiot turystyczny High Peak Campo 2 zielony | 365 zł |
High Peak, Namiot, Campo, 10106 | 395 zł |
High Peak Campo 2 Pop Up namiot festiwalowy dla 2 osób z podstawą wanny su | 265 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →