Намет High Peak Santiago 5
Відео 1Фото 9 |
Кемпінговий п'ятимісний намет німецького бренду High Peak належить до рішень середнього цінового сегмента і призначається для сімейного відпочинку. Оскільки тут передбачена єдина спальна зона з розмірами по підлозі 210x280 см, то оптимальним варіантом модель, ймовірно, стане для сімей з кількома дітьми. Каркас у формі напівбочки формується трійкою щільних дуг з склопластику (товщина 11 мм).
Додатково перед входом у намет High Peak Santiago 5 можна встановити навіс, для чого в комплекті поставки йдуть сталеві стійки. Внутрішній тент виготовлений з дихаючої синтетичної тканини, а зовнішній — з поліестеру з проклеєними швами. Останній володіє непоганими показниками водонепроникності (4000 мм водного стовпа), так що помірні опади не призведуть до потрапляння води всередину. Підвищити комфорт туристів покликаний великий тамбур (довжина 210 см максимальна висота 190 см), наявність оглядових вікон, кишень для дрібних предметів, петлі для ліхтаря, москітних сіток та системи вентиляції з великою кількістю клапанів. Перед покупкою також слід врахувати, що важить модель 11.8 кг
Купити High Peak Santiago 5
Усі ціни 7 →Namiot turystyczny High Peak Santiago 5.0 | 1 703 zł |
Namiot turystyczny High Peak Santiago 5.0 | 1 798 zł |
Namiot High Peak Santiago 5.0 Szary 11802 | 1 712 zł |
Namiot turystyczny High Peak Santiago 5.0 | 1 798 zł |
Namiot High Peak Santiago 5.0 szary | 1 712 zł |
Namiot High Peak Santiago 5.0 szary 11802 | 1 539 zł |
Namiot High Peak Santiago 5.0 szary 11802 | 1 670 zł |