Намет High Peak Kiruna 3
Фото 5 |
Тримісний трекінговий намет бренду High Peak можна віднести до середньобюджетних рішень. Вона підійде для піших та велосипедних походів в один із трьох теплих сезонів року. Поціновувачів легкого багажу за плечима має порадувати досить невелику загальну вагу виробу в 2.65 кг — тобто у перерахунку на одного користувача виходить менше ніж 900 грам. Намет High Peak Kiruna 3 передбачає каркас із двох склопластикових дуг діаметром 7.9 мм.
Вони розміщуються хрест на хрест і задають цим напівсферичну форму. Усередині знаходиться спальна зона висотою 1.1 метра з розмірами по підлозі 210x180 см (виходять стандартні 60 см за шириною на одного). З кімнати відпочинку є один вихід, продубльований москітною сіткою і доповнений тамбуром довжиною 70 см. Саме тут варто зберігати рюкзаки, верхній одяг та взуття. До особливостей оснащення відноситься міцна поліетиленова підлога, яка добре захищена від промокання, вентиляційна система, внутрішні кишеньки та гак для підвішування ліхтаря. Варто враховувати, що водонепроникність поліестерового зовнішнього тенту знаходиться на базовому рівні і становить 1500 мм водяного стовпа, а отже експлуатувати тимчасове житло без додаткового захисту від води стоїть у суху погоду або лише при короткочасних легких осадках.
Купити High Peak Kiruna 3
Усі ціни 11 →High Peak Kiruna 3 namiot niebieski/szary 10306 | 360 zł |
Namiot High Peak Kiruna 3 niebiesko-szary 10306 | 431 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 3 | 391 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 3 niebiesko szary 2-3 osoby | 404 zł |
High Peak, Namiot 3-osobowa, Kiruna 10306, niebieski, 180x210 cm | 394 zł |
Модификації High Peak Kiruna 3
Ціни на High Peak Kiruna 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | від 282 zł | 9 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 3 | від 326 zł | 12 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 4 | від 401 zł | 6 пропозицій |