Ліхтарик Fenix CL26R Pro
Відео 8Фото 24 |
Fenix CL26R Pro |
|
Всепогодний кемпінговий ліхтар, який можна використовувати цілий рік. Загальна яскравість світлодіодів складає 650 лм, а радіус кругового підсвічування - 15 м. Знизу встановлена окрема LED-лампочка, що дозволяє освітлювачу працювати як ручний ліхтарик. Доступне переднє сегментне підсвічування, без повного кругового просвіту. Зверху встановлено магнітну кришку, поєднану з ручкою-карабіном.
Кемпінговий ліхтар Fenix CL26R Pro отримав блок інтерфейсів із двома роз'ємами: USB Type C та USB Type A. Один із портів є зарядним, а інший забезпечує функцію PowerBank. У пристрої використовується фірмова батарея ARB-L21-5000 V2.0. Ємності 5000 мАч достатньо, щоб освітлювач пропрацював на мінімальній яскравості (нижнє світло 5 лм) 408 годин. Для налаштування підсвічування використовується комбінований перемикач, що поєднує натискну кнопку та поворотний регулятор. Ви можете вмикати освітлення в попередньо вибраному режимі. Доступне підсвічування червоного кольору. Для червоного свічення є два режими: безперервне світло і миготіння. У батарейному відсіку передбачені якісні контакти із позолотою. Пружини встановлені з двох сторін, що дозволяє ліхтарику стабільно світити навіть під час струсу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix CL26R Pro
Усі ціни 9 →FENIX CL26R Pro lampa kempingowa LED z przyłączem USB White Marble Fenix C | 289 zł |
Lampa kempingowa Fenix CL26R Pro biały marmur (039-578) | 276 zł |
Fenix CL26R Pro Marmur | 319 zł |
Fenix Latarka diodowa CL26R Pro - kempingowa oliwkowa | 373 zł |