Latarka Fenix CL26R Pro
Wideo 8Zdjęcia 24 |
Fenix CL26R Pro |
|
Latarka kempingowa na każdą pogodę, z której można korzystać przez cały rok. Całkowita jasność diod LED wynosi 650 lm, a promień okrągłej iluminacji 15 m. W dolnej części zamontowana jest osobna żarówka LED, dzięki czemu oświetlacz może pełnić funkcję ręcznej latarki. Dostępne jest oświetlenie segmentu przedniego, bez pełnego oświetlenia dookoła. Na górze znajduje się magnetyczna osłona, połączona z uchwytem z karabińczykiem.
Latarnia kempingowa Fenix CL26R Pro posiada blok interfejsu z dwoma złączami: USB typu C i USB typu A. Jeden z portów pełni funkcję portu ładowania, a drugi zapewnia funkcję PowerBank. W urządzeniu zastosowano autorski akumulator ARB-L21-5000 V2.0. Pojemność 5000 mAh wystarcza, aby oświetlacz pracował przy minimalnej jasności (światło dolne 5 lm) przez 408 godzin. Do regulacji podświetlenia służy przełącznik kombinowany, który łączy w sobie przycisk i pokrętło. Oświetlenie możesz włączyć w wybranym wcześniej trybie. Dostępne czerwone podświetlenie. Dostępne są dwa tryby światła czerwonego: światło ciągłe i miganie. Komora baterii posiada wysokiej jakości pozłacane styki. Sprężyny zamontowane są po obu stronach, dzięki czemu latarka świeci stabilnie nawet przy potrząśnięciu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix CL26R Pro
Wszystkie ceny 9 →FENIX CL26R Pro lampa kempingowa LED z przyłączem USB White Marble Fenix C | 289 zł |
Lampa kempingowa Fenix CL26R Pro biały marmur (039-578) | 276 zł |
Fenix CL26R Pro Marmur | 319 zł |
Fenix Latarka diodowa CL26R Pro - kempingowa oliwkowa | 373 zł |