Ліхтарик Fenix E03R
Відео 26Фото 5 |
Fenix E03R |
|
Ліхтар-брелок торгової марки Fenix – це компактний аксесуар, який призначається для носіння на зв'язці ключів. Модель можна віднести до середнього цінового сегменту та розглядати як рішення для повсякденного носіння (EDC). Повністю металевий корпус приладу характеризується легкою вагою (всього 22 грами без урахування акумулятора) та мініатюрними розмірами (довжина менше 5 см), тому він без проблем поміститься у будь-яку кишеню і не завдасть незручностей користувачу.
Ліхтарик Fenix E03R повинен витримати падіння з метрової висоти, а також має волого- та пилозахисту за стандартом IP66 (впорається зі зливами та спрямованими струменями води). Як джерела світла запропоновано два світлодіоди — білий Match CA18 та червоний Everlight 2835. Перший використовується в основних режимах (з 4 різними рівнями яскравості від 5 до 260 лм), а другий — у додаткових — мерехтіння та червоне світло. Дальність освітлення варіюється від 7 до 42 метрів, а період автономності в еко-режимі досягає 18 годин (а в максимальному підживленні потрібна буде вже через 45 хвилин). Живиться модель від інтегрованого акумулятора ємністю 200 мАгод, який доповнений індикацією рівня заряду. Заряджати його пропонується через USB Type-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix E03R
Fenix E03R lampa breloczkowa LED | 169 zł |
Fenix E03R v20 brelok do kluczy 500 lumenów jasnoszary E03R v2 Grey | 160 zł |
Fenix E03R v20 Brelok do kluczy 500 lumenów jasnoniebieski E03R v2 Blue | 100 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana Nebula Fenix E03R V2 | 129 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana różowo-czerwona Feni | 129 zł |
- Світлодіоди: Match CA18 білого світла і Everlight 2835 червоного світла
- Автоматичний захист від перегріву
- Заряджається за допомогою USB Type-C