Latarka Fenix E03R
Wideo 26Zdjęcia 5 |
Fenix E03R |
|
Latarka brelokowa marki Fenix to kompaktowe akcesorium przeznaczone do noszenia na breloku. Model można przypisać do średniej półki cenowej i uważać za rozwiązanie do noszenia na co dzień (EDC). Całkowicie metalowy korpus urządzenia charakteryzuje się niewielką wagą (tylko 22 gramy bez baterii) i miniaturowymi rozmiarami (długość poniżej 5 cm), dzięki czemu bez problemu zmieści się w każdej kieszeni i nie będzie przeszkadzał użytkownikowi.
Latarka Fenix E03R musi wytrzymać upadki z wysokości metra, a także posiada ochronę przed wilgocią i kurzem zgodnie ze standardem IP66 (radzi sobie z prysznicami i ukierunkowanymi strumieniami wody). Jako źródła światła oferowane są dwie diody LED - biała Match CA18 i czerwona Everlight 2835. Pierwsza stosowana jest w trybach głównych (z 4 różnymi poziomami jasności od 5 do 260 lm), a druga - w dodatkowym - migotaniu i czerwonym świetle. Zasięg oświetlenia waha się od 7 do 42 metrów, a okres autonomii w trybie ekonomicznym sięga 18 godzin (a przy maksymalnym doładowaniu będzie potrzebne po 45 minutach). Model zasilany jest przez wbudowaną baterię 200 mAh, którą uzupełnia wskaźnik poziomu naładowania. Sugeruje się ładowanie przez USB Type-C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix E03R
Fenix E03R lampa breloczkowa LED | 169 zł |
Fenix E03R v20 brelok do kluczy 500 lumenów jasnoszary E03R v2 Grey | 160 zł |
Fenix E03R v20 Brelok do kluczy 500 lumenów jasnoniebieski E03R v2 Blue | 100 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana Nebula Fenix E03R V2 | 129 zł |
Fenix E03R V20 LED brelok do kluczy edycja limitowana różowo-czerwona Feni | 129 zł |
- Diody LED: dopasuj białe światło CA18 i czerwone światło Everlight 2835
- Automatyczna ochrona przed przegrzaniem
- Możliwość ładowania przez USB typu C