Ліхтарик Fenix E35R
Відео 17Фото 22 |
Fenix E35R |
|
EDC-ліхтар із відмінними тактичними та пошуковими можливостями. Це один із небагатьох кишенькових освітлювачів, які мають яскравість понад 3000 лм. У модифікації E35R яскравість сягає 3100 лм. Налаштування яскравості передбачає п'ять варіантів регулювання: 3100, 1000, 350, 150 та 30 лм. Існує функція швидкого включення стробоскопа. При цьому кнопка підсвічування легко блокується.
Тактичний кишеньковий ліхтар Fenix E35R призначений для повсякденної інтенсивної експлуатації. Для корпусу використано найкращу марку алюмінієвого сплаву A6061-T6 з додатковим анодуванням підвищеного класу захисту HAIII. В оптичній системі передбачена інноваційна лінза AOD-S V2.0, яка створює ідеальний баланс між дальністю просвіту та шириною охоплення навколишнього простору. Освітлювач відрізняється від попередніх версій наявністю в торцевій кришці потужного магніту. Пристрій легко кріпиться до металевих поверхонь у будь-якому положенні. Заводський акумулятор представлений найновішим елементом живлення 21700 з ємністю 5000 мАгод. На мінімальній яскравості підсвічування впевнено відпрацьовує близько 69 годин. Ліхтарик має високу ударо- і вологостійкість: клас герметичності IP68, тест падіння з висоти 1,5 метра.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fenix E35R
Усі ціни 7 →fenix E35R ładowalna ultra jasna latarka EDC 3100 lumenów 260 m maks 69 go | 269 zł |
Fenix Fenix E35R Latarka Black E35R | 379 zł |
Latarka diodowa Fenix E35R czarna | 269 zł |
Fenix Latarka diodowa E35R czarna | 373 zł |
Latarka diodowa Fenix E35R czarna | 373 zł |
Fenix E35r Flashlight Czarny 3100 Lumens | 395 zł |
fenix E35R & AOD-S v2 dyfuzor specjalny zestaw upominkowy | 469 zł |