Latarka Fenix E35R
Wideo 17Zdjęcia 22 |
Fenix E35R |
|
Latarka EDC o doskonałych możliwościach taktycznych i poszukiwawczych. To jedna z niewielu latarki kieszonkowej, która posiada jasność przekraczającą 3000 lumenów. W modyfikacji E35R jasność sięga 3100 lm. Ustawienie jasności zapewnia pięć możliwości regulacji: 3100, 1000, 350, 150 i 30 lm. Istnieje funkcja szybkiego włączania stroboskopu. W takim przypadku przycisk aktywacji podświetlenia można łatwo zablokować.
Taktyczna latarka kieszonkowa Fenix E35R przeznaczona jest do codziennego intensywnego użytkowania. Do korpusu zastosowano najlepszy gatunek stopu aluminium A6061-T6 z dodatkowym anodowaniem o podwyższonej klasie ochrony HAIII. Układ optyczny wyposażony jest w innowacyjny obiektyw AOD-S V2.0, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy wyraźną odległością i pokryciem bliskiego pola.
Iluminator różni się od poprzednich wersji obecnością silnego magnesu w pokrywie końcowej. Urządzenie można łatwo przymocować do powierzchni metalowych w dowolnej pozycji. Fabryczną baterię reprezentuje najnowszy akumulator 21700 o pojemności 5000 mAh. Przy minimalnej jasności podświetlenie działa pewnie w ciągu 69 godzin. Latarka posiada najwyższą odporność na wstrząsy i wilgoć: stopień szczelności IP68, test upadku z wysokości 1,5 metra.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fenix E35R
Wszystkie ceny 7 →fenix E35R ładowalna ultra jasna latarka EDC 3100 lumenów 260 m maks 69 go | 269 zł |
Fenix Fenix E35R Latarka Black E35R | 379 zł |
Latarka diodowa Fenix E35R czarna | 269 zł |
Fenix Latarka diodowa E35R czarna | 373 zł |
Latarka diodowa Fenix E35R czarna | 373 zł |
Fenix E35r Flashlight Czarny 3100 Lumens | 395 zł |
fenix E35R & AOD-S v2 dyfuzor specjalny zestaw upominkowy | 469 zł |