Ліхтарик Fenix LR35R
Відео 16Фото 5 |
Fenix LR35R |
|
Високий ціновий сегмент, що представляє, ручний ліхтар спеціалізованого виробника Fenix призначається для пошукових цілей. Крім цього він може застосовуватися у сфері туризму та/або під час активного відпочинку на природі. Модель примітна досить малогабаритними розмірами — довжина 14 см при вазі не більше 240 грам. При цьому металевий корпус має витримати падіння з метрової висоти та герметичний – відповідає класу IP68, завдяки чому може бути занурений під воду на 2-метрову глибину.
Джерелом світла ліхтаря Fenix LR35R виступають 6 висококласних світлодіодів Luminus SST40. Разом вони забезпечують значний світловий потік на рівні 10 тисяч люменів. При цьому далекобійність променя світла сягає 500 метрів. На вибір користувачам доступні п'ять налаштувань яскравості від еко до турбо та додатковий режим стробоскопа. Лінійка потужностей, крім максимального значення, включає 50, 450, 1200, 3000 лм. В еко-режимі можна розраховувати на тривалий час автономної роботи, аж до 80 годин. Основним елементом живлення є пара акумуляторів ARB-L21-4000P (тирозмір 21700). Вони передбачають пряме заряджання (ЗП в комплекті), доповнені індикацією рівня заряду, підтримують підживлення через USB. Виробник пропонує розширену 5-річну гарантію на модель.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix LR35R
Усі ціни 13 →fenix Light LR35R ładowalna latarka poszukiwawcza 10000 lumenów czarna | 659 zł |
Latarka diodowa Fenix LR35R | 659 zł |
Latarka ręczna Fenix LR35R (LR35R) | 682 zł |
Fenix Lr35 Led Flashlight Posrebrzany FELR35R | 1 035 zł |
Fenix Fenix LR35R Latarka Black LR35R | 911 zł |