Latarka Fenix LR35R
Wideo 16Zdjęcia 5 |
Fenix LR35R |
|
Reprezentująca najwyższy segment cenowy latarka ręczna wyspecjalizowanego producenta Fenix jest przeznaczona do celów wyszukiwania. Ponadto może być stosowany w zakresie turystyki i/lub podczas aktywności na świeżym powietrzu. Model wyróżnia się dość kompaktowymi wymiarami - 14 cm długości i waży mniej niż 240 gramów. Jednocześnie metalowa obudowa musi wytrzymać upadki z wysokości metra i jest szczelna - odpowiada klasie IP68, dzięki czemu można ją zanurzyć pod wodą na głębokość 2 metrów.
Źródłem światła Fenix LR35R jest 6 wysokiej jakości diod LED Luminus SST40. Razem zapewniają imponujący strumień świetlny 10 000 lumenów. Jednocześnie zasięg wiązki światła sięga 500 metrów. Użytkownicy mogą wybierać spośród pięciu ustawień jasności od eko do turbo oraz dodatkowego trybu stroboskopowego. Linia energetyczna oprócz wartości maksymalnej zawiera 50, 450, 1200, 3000 lm. W trybie eko możesz liczyć na najdłuższą żywotność baterii, nawet do 80 godzin. Akumulator główny to para akumulatorów ARB-L21-4000P (rozmiar 21700). Zapewniają bezpośrednie ładowanie (w zestawie ładowarka), uzupełnione wskaźnikiem poziomu naładowania i obsługują ładowanie przez USB. Producent udziela na model przedłużonej 5-letniej gwarancji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fenix 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fenix.
Kup Fenix LR35R
Wszystkie ceny 12 →fenix Light LR35R ładowalna latarka poszukiwawcza 10000 lumenów czarna | 659 zł |
Latarka diodowa Fenix LR35R | 659 zł |
Latarka ręczna Fenix LR35R (LR35R) | 682 zł |
Fenix Lr35 Led Flashlight Posrebrzany FELR35R | 1 036 zł |
Fenix Fenix LR35R Latarka Black LR35R | 911 zł |