Namiot High Peak Kiruna 3
Zdjęcia 5 |
Trzyosobowy namiot trekkingowy marki High Peak można zaliczyć do rozwiązań średniobudżetowych. Nadaje się do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej w jednej z trzech ciepłych pór roku. Koneserów lekkiego bagażu powinna zadowolić dość niska waga całkowita produktu – 2,65 kg – czyli w przeliczeniu na jednego użytkownika okazuje się to niecałe 900 gramów. Namiot High Peak Kiruna 3 posiada stelaż wykonany z dwóch słupków z włókna szklanego o średnicy 7,9 mm.
Ułożone są poprzecznie i tworzą w ten sposób półkulisty kształt. Wewnątrz znajduje się część sypialna o wysokości 1,1 metra i wymiarach podłogi 210x180 cm (standardowa szerokość dla jednej osoby wynosi 60 cm). Z toalety jest jedno wyjście, które jest powielone moskitierą i uzupełnione przedsionkiem o długości 70 cm, w którym należy przechowywać plecaki, odzież wierzchnią i buty.
Wyposażenie charakteryzuje się wytrzymałą, polietylenową podłogą, która jest dobrze zabezpieczona przed zamoknięciem, systemem wentylacji, wewnętrznymi kieszeniami oraz haczykiem do zawieszenia latarni. Warto wziąć pod uwagę, że wodoodporność poliestrowej markizy zewnętrznej kształtuje się na podstawowym poziomie i wynosi 1500 mm słupa wody, co oznacza, że warto zastosować tymczasowe schronienie bez dodatkowego zabezpieczenia przed wodą w czasie suchej pogody lub tylko podczas krótkotrwałych opadów. termin lekkie opady.
Kup High Peak Kiruna 3
Wszystkie ceny 11 →High Peak Kiruna 3 namiot niebieski/szary 10306 | 360 zł |
Namiot High Peak Kiruna 3 niebiesko-szary 10306 | 479 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 3 | 391 zł |
Namiot turystyczny High Peak Kiruna 3 niebiesko szary 2-3 osoby | 404 zł |
High Peak, Namiot 3-osobowa, Kiruna 10306, niebieski, 180x210 cm | 394 zł |
Modyfikacje High Peak Kiruna 3
Ceny na High Peak Kiruna 3 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | od 316 zł | 6 oferty | ||
High Peak Kiruna 3 | od 327 zł | 12 oferty | ||
High Peak Kiruna 4 | od 401 zł | 6 oferty |