Намет High Peak Kiruna 4 (10309)
Фото 4 |
High Peak Kiruna 4
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.65 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Kiruna 4
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HIGH PEAK Namiot Kiruna 4 | 401 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 4 osoby | 437 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 | 437 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko szary | 416 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko-szary 4-osobowy 10309 | 557 zł |
Namiot High Peak Kiruna 4 niebiesko-szary 10309 | 405 zł |
Модификації High Peak Kiruna 4
Ціни на High Peak Kiruna 4 |
---|---|---|---|---|
High Peak Kiruna 2 | від 316 zł | 6 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 3 | від 327 zł | 12 пропозицій | ||
High Peak Kiruna 4 | від 401 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →