Намет High Peak Siskin 2 (923769)
Полегшена (вага усього 1.6 кг) двомісний намет торгової марки High Peak належить до трекінгових рішенням середнього цінового сегмента і призначена для трьох сезонів використання. До однієї з головних фішок і секретів легкої ваги моделі відноситься наявність однієї дуги зі склопластику діаметром 7.9 мм. Вона формує напівсферичну конструкцію невеликої висоти (максимальні 90 см у піку), що дозволяє розраховувати на непогану стійкість у вітряну погоду.
Намет High Peak Siskin 2 має один вхід без тамбура, а спальна зона становить 230x120 см, чого буде достатньо для двох туристів середньої комплекції. Якісний повітрообмін повинна забезпечити система вентиляційних отворів. Для зручності користувачів також передбачена москітна сітка і внутрішні кишені для розміщення дрібних предметів. Днище зроблено з міцного поліетилену, а поліестеровий тент крім захисту від ультрафіолету і загоряння отримав поліуретанову просочення, яка виключає промокання при нетривалих дощів (водостійкість до 3000 мм водного стовпа).
Купити High Peak Siskin 2
Усі ціни 19 →HIGH PEAK Namiot kompatybilny Siskin 20 2P 10184 | 587 zł |
Namiot turystyczny High Peak Siskin 2 2 osoby | 454 zł |
Namiot High Peak Siskin 2 zielono-czerwony 10184 | 539 zł |
Namiot turystyczny High Peak Siskin 2 | 397 zł |
High Peak, Namiot, Siskin 2 10184 | 506 zł |