Намет High Peak Beaver 3
Фото 3 |
High Peak Beaver 3
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:літо
Конструкція:навіс
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити High Peak Beaver 3
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
High Peak Beaver 3 namiot kopułowy namiot kempingowy dla 3 osób namiot igl | 332 zł |
Namiot High Peak Beaver 3 czarny 10320 | 359 zł |
Namiot turystyczny High Peak Beaver 3 szary | 316 zł |
Namiot High Peak Beaver 3 czarny 10320 3 osoby | 303 zł |
High Peak, Namiot, Beaver 3 10320 | 294 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →