Namiot High Peak Beaver 3
Zdjęcia 3 |
High Peak Beaver 3
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:lato
Konstrukcja:daszek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:2.8 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Beaver 3
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Beaver 3 namiot kopułowy namiot kempingowy dla 3 osób namiot igl | 332 zł |
Namiot High Peak Beaver 3 czarny 10320 | 359 zł |
Namiot turystyczny High Peak Beaver 3 szary | 316 zł |
Namiot High Peak Beaver 3 czarny 10320 3 osoby | 303 zł |
High Peak, Namiot, Beaver 3 10320 | 294 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →