Намет Easy Camp Void Tarp (120419)
Фото 10 |
Easy Camp Void Tarp
Призначення:похідний тент
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:сталь
Матеріал тенту:поліестер
Вага:2.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Void Tarp
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Easy Camp Tarp Void gn 120419 EASYC-120419 | 381 zł |
Daszek tarp turystyczny Easy Camp Void Tarp rustic green - ONE SIZE | 374 zł |
Easy Camp Zielona plandeka namiotowa 3x3 m | 322 zł |
Easy Camp Namiot typu tarp, 3x3m, rustykalna zieleń | 424 zł |
Tarp turystyczny Easy Camp Void Tarp - 3 x 3m | 409 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →