Намет Hannah Sett
Фото 11 |
Hannah Sett
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:3.75 кг
Тримісна трекінгова намет для використання у важких погодних умовах. Хороше рішення для нескладних гірських сходжень. За рахунок низького профілю та особливостей конструкції намет добре поводиться навіть при сильному вітрі. Розрахована на трьох осіб, при цьому вага намету складає всього 3,75 кг. Варто особливо відзначити високу водонепроникність дня намети з поліестеру, не нижче ніж 10000 мм. вод.ст.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Hannah Sett
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hannah Outdoor Wrzesień 3 Thyme II - lichtgewicht tent - 3 persoons - Groe | 1 527 zł |
Hannah Hannah Tent Camping Sett 3 Thyme Namiot Green 10029302HHX | 1 569 zł |
Namiot turystyczny Hannah Sett 3 Kolor: czerwony | 1 090 zł |
Hannah Sett 3 Tent Pomarańczowy 3 Places | 1 214 zł |
Hannah Outdoor Sett 3 Mandrin Red II lekki namiot dla 3 osób pomarańczowy | 1 428 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості намету Hannah Sett:
- Опис моделі вказано за сезон 2013. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
РекомендуємоПорівняти в таблиці →