Намет Hannah Hawk 2
Фото 9 |
Hannah Hawk 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:нейлон
Матеріал дна:нейлон
Вага:2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Hannah Hawk 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Namiot 2 osobowy Hawk 2 Snow Alu 2 osoby | 1 349 zł |
Ultralekki namiot Hannah Hawk 2 Snow Kolor: czerwony | 1 434 zł |
Hannah Hawk 2 Tent Zielony 2 Places | 1 536 zł |
Namiot turystyczny Hannah Hawk 2 Kolor: zielony | 1 188 zł |
Hannah Hawk 2 Snow Tent Pomarańczowy 2 Places | 1 608 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →