Спальний мішок Pinguin Expert CCS 185 2020
Фото 20 |
Pinguin Expert CCS 185 2020 205x85 см, t -8 °C215x85 см, t -8 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Expert CCS 185 2020
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS grey - 185 lewy | 720 zł |
Śpiwór Pinguin Expert CCS 185 cm Zamek: Lewy / Kolor: szary | 511 zł |
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS grey - 175 lewy | 720 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Regular / Left | 640 zł |
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS orange - 185 prawy | 720 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Regular / Right | 640 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Expert 175 - довжина мішка 175 см
- Модель Expert 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Expert 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
Модификації Pinguin Expert CCS 185 2020
Ціни на Pinguin Expert CCS 185 2020 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Expert CCS 185 2020 | від 511 zł | 6 пропозицій | ||
Pinguin Expert CCS 195 2020 | від 640 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →