Фляга-термос Zojirushi SM-QAF60 0.6 л
Zojirushi SM-QAF60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zojirushi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zojirushi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zojirushi SM-QAF60 0.6 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ZOJIRUSHI Kubek termiczny Zojirushi Flip-and-Go 600 ml z ceramiczną powłok | 220 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SM-QAF60-RK, hibiscus red | 230 zł |
Kubek termiczny ZOJIRUSHI SM-QAF60-AK 600 ml niebieski | 230 zł |
ZOJIRUSHI Kubek termiczny Zojirushi SM-QAF60-VK 600 ml fioletowy | 220 zł |
Kubek termiczny termos ZOJIRUSHI SM-QAF60-GK, teal | 230 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості термоса Zojirushi SM-QAF60:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Запобіжник від випадкового відкриття
РекомендуємоПорівняти в таблиці →