Śpiwór Pinguin Expert CCS 185 2020
Zdjęcia 20 |
Pinguin Expert CCS 185 2020 205x85 cm, t -8 °C215x85 cm, t -8 °C |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pinguin Expert CCS 185 2020
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS grey - 185 lewy | 720 zł |
Śpiwór Pinguin Expert CCS 185 cm Zamek: Lewy / Kolor: szary | 511 zł |
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS grey - 175 lewy | 720 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Regular / Left | 640 zł |
Śpiwór syntetyczny zimowy Pinguin EXPERT CCS orange - 185 prawy | 720 zł |
Pinguin Expert Sleeping Bag Szary Regular / Right | 640 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Expert 175 - długość torby 175 cm
- Model Expert 185 - długość torby 185 cm
- Model Expert 195 - długość torby 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie
Modyfikacje Pinguin Expert CCS 185 2020
Ceny na Pinguin Expert CCS 185 2020 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Expert CCS 185 2020 | od 511 zł | 6 oferty | ||
Pinguin Expert CCS 195 2020 | od 640 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →