Śpiwór Pinguin Micra 185
Zdjęcia 3 |
Pinguin Micra 185 lekkiworek kompresyjny |
|
Zaprojektowany do użytku półsezonowego śpiwór kokonowy Pinguin można zaliczyć do średniej klasy rozwiązań trekkingowych. Dzięki dwuwarstwowej izolacji kombinowanej model radzi sobie z różnymi niespodziankami pogodowymi okresu jesienno-wiosennego: komfortowy nocleg na łonie natury deklaruje spadek termometru do wartości 1 - 6°C ciepło. A śpiwór Pinguin Micra 185 powinien chronić przed wychłodzeniem nawet przy niższych temperaturach - do 13°C mrozu.
Model charakteryzuje się niską wagą (około 1 kg) i ma średni rozmiar w swojej linii marki - 185x85x55 cm, powinny być wygodne dla kobiet, młodzieży i mężczyzn niskiego wzrostu. Śpiwór wyposażony jest w anatomiczny budka oraz specjalną poduszkę zapinaną na zamek, która ogranicza utratę ciepła. Dla wygody użytkowników oferowana jest kieszeń wewnętrzna oraz przegroda do umieszczenia poduszki. Na uwagę zasługują również okucia YKK, pętla akumulująca światło na suwaku, ochrona przed pogryzieniem pioruna oraz worek kompresyjny dołączony do zestawu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pinguin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pinguin.
Kup Pinguin Micra 185
Wszystkie ceny 19 →Śpiwór trekkingowy Pinguin MICRA CCS 185 lewy | 494 zł |
Śpiwór trekkingowy dla dorosłych Pinguin MICRA CCS prawy 185 cm | 400 zł |
Śpiwór Pinguin Micra CCS 185 cm/right green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 400 zł |
Śpiwór Pinguin Micra CCS 185 cm/right blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWR | 470 zł |
Śpiwór trekkingowy dla dorosłych Pinguin MICRA CCS lewy | 486 zł |
- Micra 185 - długość torebki 185 cm
- Micra 195 - długość torebki 195 cm
- Modele z literą R w nazwie mają zamek po prawej stronie
- Modele z literą L w nazwie mają zamek błyskawiczny po lewej stronie