Спальний мішок Millet Baikal 750
Фото 5 |
Millet Baikal 750 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Millet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Millet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Millet Baikal 750
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Millet Śpiwór BAIKAL uniseks Sky Diver G MIC11334333G | 518 zł |
Millet Baikal 750 5°c Sleeping Bag Niebieski One Size / Right Zipper | 400 zł |
Millet Womens Baikal Sleeping Bag Sapir G MIC1135-7317-regular links | 435 zł |
MILLET Dorośli Unisex Baikal 750 Śpiwór z tworzywa sztucznego Sky Diver 21 | 575 zł |
MILLET - Śpiwór Baikal 750 Reg Maracuja - Męski - Rozmiar - Żółty | 575 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →