Śpiwór Millet Baikal 750
Zdjęcia 5 |
Millet Baikal 750 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Millet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Millet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Millet Baikal 750
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Millet Śpiwór BAIKAL uniseks Sky Diver G MIC11334333G | 518 zł |
Millet Baikal 750 5°c Sleeping Bag Niebieski One Size / Right Zipper | 400 zł |
Millet Womens Baikal Sleeping Bag Sapir G MIC1135-7317-regular links | 435 zł |
MILLET Dorośli Unisex Baikal 750 Śpiwór z tworzywa sztucznego Sky Diver 21 | 575 zł |
MILLET - Śpiwór Baikal 750 Reg Maracuja - Męski - Rozmiar - Żółty | 575 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →