Намет Bestway Cool Dome 2 (68084)
Фото 4 |
Двомісна трекінгова намет поповнила лінійку Pavillo торгової марки Bestway в 2020 році. Модель належить до бюджетних одношаровим рішень і відрізняється невеликою вагою (всього 1.5 кг), тобто не відіб'ється негативно на вазі спорядження при пішому або велосипедному поході. Поліестеровий тент характеризується мінімальними показниками водонепроникності (300 мм водного стовпа), у зв'язку з чим застосовувати намет Bestway Cool Dome 2 без додаткового захисту рекомендується в суху літню погоду.
Для зручності складання запропоновано зовнішній каркас, а напівсферичну форму тут задає пара склопластикових дуг, що перетинаються у верхній частині (загальна висота при цьому складає 1 метр). Розмір кімнати відпочинку по підлозі становить 205x145 см, що можна вважати нормою для двох туристів середньої статури і росту. Є один здвоєний вихід, закривається на блискавку і продубльований москітною сіткою. Додаткове тамбурное приміщення тут не передбачено, але всередині є кишенька, куди поміститься смартфон або інші дрібні предмети. А прийнятну вентиляцію повинен забезпечити вентиляційний клапан, розташований під куполом.
Купити Bestway Cool Dome 2
Bestway Namiot dwuosobowy turystyczny, Bestway, 205x145 cm | 242 zł |
Namiot turystyczny Pavillo Cool Dome 2 | 150 zł |
Namiot Turystyczny Cool Dome 2 osobowy Bestway 68084 Nowy Model 2024 | 149 zł |
Bestway, Namiot turystyczny 2-osobowy COOL DOME 2, 205x145x100cm | 110 zł |
Namiot dwuosobowy turystyczny, Bestway, 205x145 cm | 242 zł |
Модификації Bestway Cool Dome 2
Ціни на Bestway Cool Dome 2 |
---|---|---|---|---|
Bestway Cool Dome 2 | від 110 zł | 6 пропозицій | ||
Bestway Cool Dome 3 | від 150 zł | 3 пропозиції |