Namiot Bestway Cool Dome 2 (68084)
Zdjęcia 4 |
Dwuosobowy namiot trekkingowy dołączył do linii Bestway Pavillo w 2020 roku. Model należy do budżetowych rozwiązań jednowarstwowych i jest lekki (tylko 1,5 kg), to znaczy nie wpłynie negatywnie na wagę sprzętu podczas pieszych wędrówek czy jazdy na rowerze. Markiza poliestrowa charakteryzuje się minimalnymi wskaźnikami wodoodporności (300 mm słupa wody), dlatego zaleca się stosowanie namiotu Bestway Cool Dome 2 bez dodatkowego zabezpieczenia w suche letnie dni.
Dla ułatwienia montażu zaproponowano ramę zewnętrzną, a półkulisty kształt nadaje tu para pałąków z włókna szklanego przecinających się w górnej części (całkowita wysokość to 1 metr). Rozmiar pokoju wypoczynkowego na piętro to 205x145 cm, co można uznać za normę dla dwóch turystów o średniej budowie i wzroście. Jest jedno podwójne wyjście, zamykane na zamek błyskawiczny i powielane moskitierą. Nie przewidziano tu dodatkowego miejsca w przedsionku, ale wewnątrz znajdują się kieszenie, w których zmieści się smartfon lub inne drobiazgi. Odpowiednią wentylację musi zapewnić zawór wentylacyjny umieszczony pod kopułą.
Kup Bestway Cool Dome 2
Bestway Namiot dwuosobowy turystyczny, Bestway, 205x145 cm | 242 zł |
Namiot turystyczny Pavillo Cool Dome 2 | 150 zł |
Namiot Turystyczny Cool Dome 2 osobowy Bestway 68084 Nowy Model 2024 | 149 zł |
Bestway, Namiot turystyczny 2-osobowy COOL DOME 2, 205x145x100cm | 118 zł |
Modyfikacje Bestway Cool Dome 2
Ceny na Bestway Cool Dome 2 |
---|---|---|---|---|
Bestway Cool Dome 2 | od 118 zł | 5 oferty | ||
Bestway Cool Dome 3 | od 200 zł | 3 oferty |