Namiot Easy Camp Quasar 300
Zdjęcia 8 |
Easy Camp Quasar 300
2 -osobowe
3.5 kg
3 -osobowe 4.2 kg
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Easy Camp Quasar 300
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Easy Camp Quasar 300 namiot zielony 180 x 300 cm 120395 | 471 zł |
Easy Camp, Namiot QUASAR 300 | 700 zł |
Namiot 3-osobowy Easy Camp Quasar 300 - steel blue | 559 zł |
Namiot turystyczny Easy Camp Quasar 300 Kolor: zielony/brązowy | 621 zł |
Easycamp Quasar 300 Tent Zielony 3 Places | 501 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Easy Camp Quasar 300
Ceny na Easy Camp Quasar 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Quasar 200 | od 429 zł | 6 oferty | ||
Easy Camp Quasar 300 | od 471 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →