Namiot Grand Canyon Topeka 4
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Grand Canyon Topeka 4
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:4
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:4.5 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Topeka 4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Topeka 4 namiot kopułowy dla 4 osób ultra lekki wodoszczelnyTopeka 4: klasyczny 4-osobowy namiot kopułowy z absydą – wymiary opakowania Ø 18 x 66 cm / waga 4500 g / słup wody 3000 mm (w... więcejodoszczelny)
Niezawodna ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi – namiot wewnętrzny można ustawić oddzielnie – można się ochłodzić lub spać z widokiem na gwiazdy
Innowacyjna wentylacja GrandFlow na tylnej plandece zewnętrznej – Dostosuj swój namiot do ciepłych nocy i gorących dni – oddychający namiot wewnętrzny z moskitierami – cyrkulacja powietrza zapewnia spokojny sen
Lekkie materiały i komponenty – masz mniej do noszenia lub możesz zabrać ze sobą więcej wyposażenia – plandeka i podłoga z powłoką poliuretanową, zalakowane szwy – pozostaną suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz
Apsyda z przodu z przednim stelażem – namiot wewnętrzny pozostaje suchy i czysty – odblaskowe linki napinające – dzięki temu można znaleźć swój kemping i nie potknąć się o linki. Wybierz kolor namiotu zgodnie z przeznaczeniem i osobistym gustem Amazon.plZłóż skargę | 457 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy (4 osoby, BluGrand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy
Opis produktu
- kolor: Blue Grass, Capulet Olive
- słup w... więcejody dla namiotu zewnętrznego: 3000 mm
- słup wody dla podłogi: 4000 mm
- przedsionek: tak
- liczba wejść: 1
- rodzaj montażu: wtykowy
- maks. liczba osób:
- TOPEKA 2: 2 osoby
- TOPEKA 3: 3 osoby
- TOPEKA 4: 4 osoby
Materiał
- namiot zewnętrzny: 100% poliester PU / namiot wewnętrzny: 100% poliester PU / podłoga: 100% polietylen PU
Wymiary
- TOPEKA 2
- ok. 280 x 221,65 x 120 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 16 x 52 cm
- TOPEKA 3
- ok. 290 x 222,15 x 130 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 60 cm
- TOPEKA 4
- ok. 310 x 222,85 x 140 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 66 cm
Waga
- TOPEKA 2
- ok. 3,34 kg
- TOPEKA 3
- ok. 3,90 kg
- TOPEKA 4
- ok. 4,50 kg Lidl Sklep OnlineDostawa: w Polsce Złóż skargę | 432 zł |
Kurtka przeciwdeszczowa damska CMP różowa 33Z5016/C602 | WYSYŁKA W 24H | 3Kurtka CMP 33Z5016 Fix Hood | Rozmiar: 38 | Kolor: Różowy | Taniej o 40% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesj... więcejonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 360 zł |
Grand Canyon Topeka 4p Tent Niebieski 4 PlacesPotrzebuje więcej miejsca? TOPEKA 4 to starszy brat TOPEKA 2 i TOPEKA 3.Jest znacznie większy, oferuje dużo miejsca dla czter... więcejech do pięciu osób i ma ten sam zestaw funkcji.Posiada duży przedsionek przed namiotem wewnętrznym, który zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania bagażu lub sprzętu.Świetny regulowany klimat w namiocie wewnętrznym dzięki nowemu systemowi wentylacji „GrandFlow.Nami TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 475 zł |
Grand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy (4 osoby, CapGrand Canyon Namiot kopułowy TOPEKA, wodoszczelny, 3-osobowy
Opis produktu
- kolor: Blue Grass, Capulet Olive
- słup w... więcejody dla namiotu zewnętrznego: 3000 mm
- słup wody dla podłogi: 4000 mm
- przedsionek: tak
- liczba wejść: 1
- rodzaj montażu: wtykowy
- TOPEKA 2: 2 osoby
- TOPEKA 3: 3 osoby
- TOPEKA 4: 4 osoby
Materiał
- namiot zewnętrzny: 100% poliester PU / namiot wewnętrzny: 100% poliester PU / podłoga: 100% polietylen PU
Wymiary
- TOPEKA 2
- ok. 280 x 221,65 x 120 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 16 x 52 cm
- TOPEKA 3
- ok. 290 x 222,15 x 130 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 60 cm
- TOPEKA 4
- ok. 310 x 222,85 x 140 cm (dł. x wys. x szer.)
- wielkość przechowywania: ok. Ø 18 x 66 cm
Waga
- TOPEKA 2
- ok. 3,34 kg
- TOPEKA 3
- ok. 3,90 kg
- TOPEKA 4
- ok. 4,50 kg Lidl Sklep OnlineDostawa: w Polsce Złóż skargę | 432 zł |
Grand Canyon Topeka 4p Tent Zielony 4 PlacesPotrzebuje więcej miejsca? TOPEKA 4 to starszy brat TOPEKA 2 i TOPEKA 3.Jest znacznie większy, oferuje dużo miejsca dla czter... więcejech do pięciu osób i ma ten sam zestaw funkcji.Posiada duży przedsionek przed namiotem wewnętrznym, który zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania bagażu lub sprzętu.Świetny regulowany klimat w namiocie wewnętrznym dzięki nowemu systemowi wentylacji „GrandFlow.Nami TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 476 zł |
Wideo recenzje
GRAND CANYON Topeka 4 Tente dôme
2 kwietnia 20193 657 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 083 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 083 przegląd
How to pitch Topeka
22 czerwca 20167 118 przegląd
Modyfikacje Grand Canyon Topeka 4
Ceny na Grand Canyon Topeka 4 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Topeka 2 | od 316 zł | 9 oferty | ||
Grand Canyon Topeka 3 | od 376 zł | 4 oferty | ||
Grand Canyon Topeka 4 | od 360 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 520 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg
od 567 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, okno, wzmocnione narożniki, 410x200x120 cm, 4.7 kg
od 796 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 180x210x170 cm, okno, wzmocnione narożniki, 375x230x180 cm, 7.6 kg
od 269 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 200x180x120 cm, 200x180x120 cm, 2.8 kg