Markiza Grand Canyon Indiana 8
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Namiot marki Grand Canyon można zaliczyć do namiotów średniobudżetowych. Zapewnia klasyczną konstrukcję namiotu z centralnym stalowym słupem. Uzupełnieniem tego słupka nośnego jest wstępnie zmontowana rama, która tworzy dach i wyznacza duże, przyjazne dla użytkownika wejście do wnętrza w kształcie litery A. W namiocie Grand Canyon Indiana 8 można nocować 8 osób, gdyż jego wewnętrzne wymiary podłogi wynoszą 400x400 cm, czyli około 16 metrów kwadratowych.
Dodatkowo dzięki wysokim stropom (aż 2,5 m) nadaje się również do roli obozowej jadalni lub kuchni, miejsca zabaw dla dzieci na obozie kempingowym itp. Model posiada duże otwory wentylacyjne z klapami wiatrowymi, jedyne wejście wyłożone jest moskitierami, wszyta podłoga chroni przed wilgocią, zwiększa komfort wczasowiczów i ma za zadanie przyspieszyć proces montażu. Na szczególną uwagę zasługuje także przyzwoita wodoodporność produktu - dla markizy poliestrowej jest to 3000 mm, a dla dna polietylenowego - 4000 mm słupa wody. Pętla do zawieszenia latarni, obecność elementów odblaskowych oraz wewnętrzne kieszenie zaprojektowano tak, aby zwiększyć wygodę użytkowania. Produkt waży umiarkowanie (jak na namiot) 9,2 kg.
Kup Grand Canyon Indiana 8
Grand Canyon Unisex-Dorosły Indiana Namiot Beżowy/Brązowy 400 x 400 x 250 | 1 067 zł |
Grand Canyon Indiana 8p Tent Beżowy 8 Places | 1 306 zł |
Grand Canyon Indiana 8 namiot okrągły dla 8 osób namiot rodzinny namiot gr | 1 163 zł |
Modyfikacje Grand Canyon Indiana 8
Ceny na Grand Canyon Indiana 8 |
---|---|---|---|---|
Grand Canyon Indiana 8 | od 1 067 zł | 3 oferty | ||
Grand Canyon Indiana 10 | od 1 314 zł | 4 oferty |