Namiot Grand Canyon Zuni 4
Zdjęcia 18 |
Grand Canyon Zuni 4
Przeznaczenie:tarp
Sezon:wiosna/jesień, lato
Stelaż:stal
Materiał markizy:poliester
Waga:3.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup Grand Canyon Zuni 4
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grand Canyon Shelter Zuni 4 Tarp/żagiel przeciwsłoneczny 400 x 400 cm kwadZUNI 4: wielofunkcyjna, trudnopalna plandeka / wymiary 400 x 400 cm / wymiary opakowania Ø 11 x 61 cm / waga 3200 g / słup wo... więcejdy 3000 mm (wodoszczelny)
Prostokątna plandeka – zapewnia ochronę zgodnie z Twoimi potrzebami – plandeka powlekana poliuretanem, zalakowane szwy – pozostają suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz
Materiał ze współczynnikiem ochrony UV 50+ – pod plandeką jesteś chroniony przed promieniowaniem UV – łącznie z drążkiem, śledziami i linkami napinającymi – nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria
Wystarczy zabrać ze sobą i postawić – lekkie materiały i komponenty – noś mniej lub więcej
Odblaskowe linki napinające – dzięki temu można znaleźć swój kemping i nie potknąć się o linki Amazon.plZłóż skargę | 299 zł |
Grand Canyon Żagiel przeciwsłoneczny ZUNI, wodoodporny, 4 x 4 mGrand Canyon Żagiel przeciwsłoneczn Lidl Sklep OnlineDostawa: w Polsce Złóż skargę | 276 zł |
Grand Canyon Zuni 4 Awning Beżowy 400 x 400 cmZUNI 3 i ZUNI 4 to bardzo wszechstronne plandeki, które chronią Ciebie i Twój sprzęt przed słońcem, wiatrem i deszczem.Plande... więcejki można rozstawiać na wiele różnych sposobów samodzielnie lub razem z namiotami trekkingowymi lub rodzinnymi, w których znajdują się osłonięte miejsca do wspólnego siedzenia, przechowywania sprzętu lub gotowania.CECHY TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 302 zł |
Grand Canyon Shelter Zuni 4 Tarp/żagiel przeciwsłoneczny 400 x 400 cm kwadZUNI 4: wielofunkcyjna, trudnopalna plandeka / wymiary 400 x 400 cm / wymiary opakowania Ø 11 x 61 cm / waga 3200 g / słup wo... więcejdy 3000 mm (wodoszczelny)
Prostokątna plandeka – zapewnia ochronę zgodnie z Twoimi potrzebami – plandeka powlekana poliuretanem, zalakowane szwy – pozostają suche, niezależnie od tego, jak mocno pada deszcz
Materiał ze współczynnikiem ochrony UV 50+ – pod plandeką jesteś chroniony przed promieniowaniem UV – łącznie z drążkiem, śledziami i linkami napinającymi – nie są wymagane żadne dodatkowe akcesoria
Wystarczy zabrać ze sobą i postawić – lekkie materiały i komponenty – noś mniej lub więcej
Odblaskowe linki napinające – dzięki temu można znaleźć swój kemping i nie potknąć się o linki Amazon.plZłóż skargę | 316 zł |
Grand Canyon Żagiel przeciwsłoneczny ZUNI, wodoodporny, 4 x 4 m (Capulet OGrand Canyon Żagiel przeciwsłoneczn Lidl Sklep OnlineDostawa: w Polsce Złóż skargę | 276 zł |
Grand Canyon Zuni 4 Awning Zielony 400 x 400 cmZUNI 3 i ZUNI 4 to bardzo wszechstronne plandeki, które chronią Ciebie i Twój sprzęt przed słońcem, wiatrem i deszczem.Plande... więcejki można rozstawiać na wiele różnych sposobów samodzielnie lub razem z namiotami trekkingowymi lub rodzinnymi, w których znajdują się osłonięte miejsca do wspólnego siedzenia, przechowywania sprzętu lub gotowania.CECHY TrekkinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 667 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 220x240x130 cm, okno, 330x250x140 cm, 5.3 kg
od 190 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 190x120x95 cm, 190x120x95 cm, 1.6 kg
od 489 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x210x130 cm, 330x210x130 cm, 4.49 kg
od 1 520 zł
kempingowy, 5-osobowy, miejsce do spania: 210x265x165 cm, okno, 510x280x200 cm, 12.8 kg
od 473 zł
trekkingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 210x180x110 cm, 300x200x120 cm, 4.2 kg
od 749 zł
kempingowy, 3-osobowy, miejsce do spania: 220x190x150 cm, okno, 440x200x155 cm, 7.1 kg
od 849 zł
kempingowy, 4-osobowy, miejsce do spania: 210x250x140 cm, 2 przedsionki, okno, 375x260x145 cm, 6 kg
od 409 zł
trekkingowy, 2-osobowy, miejsce do spania: 200x160x110 cm, 265x160x110 cm, 2.9 kg