Plecak Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 l
Zdjęcia 21 |
Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 |
|
Kieszeń na butelkę: brak CSZ-01, CSZ-02 dwie kieszenie, CSZ-03 jedna kieszeń.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canyon CSZ-03 żółty TOR-LAP-CNY-023 | 50 zł |
Plecak na laptopa CANYON CSZ-03 15.6 cali Turkusowy | 59 zł |
Plecak Canyon CANYON Plecak CSZ-03, Cabin size, 20x25x40 cm., Ciemny Turku | 59 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →